97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حاضریم فضاهای فرهنگی مهرانه را برای توسعه و خدمات رسانی به مردم در اختیار خیریه ها قرار دهیم

مدیرعامل انجمن مهرانه در جمع خیران واحد ماهیانه کمیته مالی این مجموعه؛ حاضریم فضاهای فرهنگی مهرانه را برای توسعه و خدمات رسانی به مردم در اختیار خیریه ها قرار دهیم

مدیرعامل انجمن مهرانه در جمع خیران واحد ماهیانه کمیته مالی این مجموعه؛

حاضریم فضاهای فرهنگی مهرانه را برای توسعه و خدمات رسانی به مردم در اختیار خیریه ها قرار دهیم

مهندس اصغر وثوق، مدیرعامل مهرانه عصر پنجشنبه 27 مهر 96 در جمع خیران دستگاه ها و ادارات دولتی و  خصوصی واحد ماهیانه کمیته مالی این مجموعه با اشاره به کمک 700 میلیون تا یک میلیارد تومان در هر ماه از سال 94 تا به امروز از سوی مردم زنجان به انجمن ابراز کرد: مهرانه کمک خود را از پرداخت 5 هزار تومانی به ازای هر نسخه به این مرحله از خدمت رسیده که 100 درصد هزینه های درمان بیماری سرطان را پرداخت نماید.

وی با اشاره به ارائه خدمات آموزشی به دانش اموزان مبتلا به سرطان یا دارای والدین بیمار این مجموعه به همت خیران واحد آموزش تحصیلی تصریح کرد: در حال حاضر برنامه های حوزه پیشگیری مهرانه در 4 حوزه ترویج ورزش همگانی، برگزاری کلاس آموزش و پیشگیری از ابتلا به سرطان ویژه بانوان، پیشگیری از استعمال سیگار و دخانیات و ترویج تغدیه سالم در سطح جامعه با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط در دستور کار قرار دارد.

مهندس وثوق با عنوان اینکه 400 خیر روزانه امورات مهرانه را اداره می کنند، ابراز کرد: هنر مهرانه در تبدیل خیرات مردم به خدمت است، به لطف خدا و با همراهی 100 هزار خیر زنجانی به این مرحله رسیده ایم.

مهندس وثوق با بیان اینکه اولین استانی هستیم که در سطح کشور چنین خدماتی را به مردم ارایه می دهد و فرهنگ مهر و محبت را به کل کشور تزریق می کند، تاکید کرد: مهرانه حاصل خرد جمعی زنجانی هاست که به لطف خداوند تاکنون به برنامه های از قبل تعیین شده جامه عمل پوشانده و درصدد حرکت به سمت چشم اندازهاست.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25