97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بیش از 6000 شهروند در ورزش صبحگاهی روزهای جمعه و سه‌شنبه مهرانه حضور یافتند

از تیر ۹۶ تا پایان اردیبهشت ۹۷؛ بیش از ۶۰۰۰ شهروند در ورزش صبحگاهی روزهای جمعه و سه‌شنبه مهرانه حضور یافتند

بیش از 6000 شهروند در ورزش صبحگاهی روزهای جمعه و سه‌شنبه مهرانه حضور یافتند از تیر 96 تا پایان اردیبهشت 97؛

بیش از 6000 شهروند در ورزش صبحگاهی روزهای جمعه و سه‌شنبه مهرانه حضور یافتند

"مینا صنعتکار"، مسئول واحد ورزش انجمن خیریه مهرانه از حضور 6041 نفری شهروندان در برنامه‌های ورزشی این مجموعه از تیر 96 تا پایان اردیبهشت 97 خبر داد و گفت: از این میزان 4833 نفر در ورزش صبحگاهی روز جمعه و 1208 نفر نیز در مراسم صبحگاهی روزهای سه‌شنبه انجمن مهرانه را برای تحقق اهداف حوزه پیشگیری از ابتلا به سرطان یاری نموده‌اند.

وی با بیان اینکه در برنامه‌های مفرح ورزشی مهرانه که هر هفته صبح روزهای سه‌شنبه و جمعه در پارک ملت (شهربازی) برگزار می‌گردد مردم و مسئولین دستگاه‌های دولتی و خصوصی نیز حضور دارند، اضافه کرد: مهرانه موضوع آموزش و پیشگیری از ابتلا به سرطان در 4 حوزه از جمله ترویج ورزش، آموزش در مدارس و برگزاری کارگاه‌‌ها و کلاس‌ها برای دختران و بانوان، جلوگیری از استعمال دخانیات و سیگار، ترویج مصرف غذای سالم را با جدیت پیگیری می‌کند، و بر همین اساس واحد ورزش مهرانه را با هدف جامه عمل پوشاندن به اهداف سلامت‎محور از 12 اردیبهشت ماه سال 94 راه‌اندازی کرده است.

مسئول واحد ورزش مهرانه ادامه داد: این واحد در صدد است تا ورزش همگانی را بین اقشار مختلف مردم به ویژه افراد کم تحرک و بی تحرک و کودکان با هدف جلوگیری از ابتلا به سرطان ترویج دهد که تحقق این مهم در گرو همراهی مردم زنجان و تبلیغات مؤثر می‌باشد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25